Firmamız Hakkında

Ana Sayfa | Firmamız Hakkında

İzmir Halı Yıkama

Biz Bravo Halı Yıkama olarak, Karşıya merkez olmak üzere tüm İzmir geneline hizmet veren, İzmir Halı Yıkama firmaları arasında kalitesi ile öne çıkmış, değerli İzmir halkının haklı teveccühüne mazhar olan bir halı koltuk yıkama firmasıyız. Firmamız halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, yatak yorgan ve battaniye yıkama, stor perde yıkama hizmeti vermektedir. Tesisimizde halılar türüne göre, son teknoloji makine parkurumuzda uzman ekibimiz tarafından bitkisel, anti bakteriyel ve anti alerjik temizlik ürünleri kullanılarak titizlikle yıkanmaktadır. Halılarınız kapalı kurutma alanlarımızda tozdan uzakta kurutulmaktadır. Kalite kontrolden geçmeyen halılar tekrar yıkanmadan müşteriye teslim edilmez. Halılar çocuklarımızın oyun alanıdır. Halılarınız bu gerçeğin bilincinde olarak yıkanmaktadır.

 

Firmamız güzel şehrimiz İzmir’in en köklü firmalarından olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Büyük ve güçlü bir firma olmanın yolunun müşteri memnuniyetinden geçtiğine inanıyoruz. Yeni müşterilerimizin birçoğunun bizi mevcut müşterilerimizin tavsiyeleri ile bulması da bu inancımızı pekiştirmektedir. Günlük ya da mevsimlik düşünenler piyasadan tek tek çekilirken Bravo Halı Yıkama olarak gün geçtikçe büyüyor, müşteri potansiyelimizi genişletiyoruz. Bize göre büyümenin anahtarı paradan önce müşteri kaybetmemek, paradan önce müşteri kazanmaktır. Ustalık ve tecrübe en büyük yardımcımız, dürüstlük en önemli sermayemiz, müşteri memnuniyeti kırmızı çizgimizdir.


Halı yıkamanın yanında yerinde koltuk yıkama hizmetimiz de mevcuttur. Koltuklar işinin ehli personelimiz tarafından gerekli temizlik ürünleri kullanılarak yerinde temizlenmektedir. Koltuk yıkama da püf nokta: herhangi bir deterjan ile koltuk yıkanmamalı, koltuk yıkama için özel olarak üretilmiş deterjanlar tercih edilmelidir. Özel solüsyonlar kullanmadan yapılan koltuk temizliği sonrasında koltuklar daha çabuk kirlenmekte, bakteri üretimi ve lekelenme daha çabuk olmaktadır. En basit iş bile ustalık gerektirirken, koltuk yıkamanın da ustalık ve tecrübe gerektirdiği gerçeği göz ardı edilmemelidir.


İzmir halı koltuk yıkama şirketi olarak siz değerli müşterilerimize daha uzun süre hizmet vermeye devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz. Size bir telefon kadar yakınız. Ücretsiz servisimiz mevcuttur.


Bravo Halı Koltuk Yıkama 0232 366 18 51 – 0554 937 72 52

hemen ara
facebook sayfamız
whatsapp sipariş