İzmir Yerinde Halı Yıkama

Ana Sayfa | İzmir Yerinde Halı Yıkama

İzmir Yerinde Halı Yıkama

30 Mayıs 2020 Cumartesi
1128

Değerli izmir yerinde halı yıkama müşterilerimiz. bu yazımızda sizlere firmamızın vermiş olduğu bir diğer önemli hizmet olan yerinde halı yıkama işlemi ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. tüm hizmetlerimizde olduğu gibi yerinde halı yıkama hizmetimizde de en kaliteli ve gerçek hizmeti sizlere sunmak için gayret ediyor olduğumuzun bilinmesini isteriz. buyrun birlikte okuyalım.

halılarımız kirlendiği vakit ne yaparız? doğal olarak bir halı yıkama firması ile görüşür ve halılarımızı yıkatmak üzere teslim ederiz. ancak bazı halılar varki onları halı yıkamacıya teslim edemeyiz. gerek ağırlığından dolayı gerek kullanımından dolayı yerinden kaldırılmadan yerinde yıkanması gerekir bu halıların. camii, yurt, fabrika ve ya işyeri gibi yerlerdeki halıları bu tür halılar arasında sayabiliriz. işte bu halılarımız kirlendiğinde yerinden kaldırmadan yıkatmak istediğimizde her hangi bir izmir yerinde halı yıkama yapan firmayı arayıp bilgi veriririz. işte bu halı yıkama firması halıları yerinde yıkarken nelere dikkat eder ya da etmeli bunlarla ilgili bilgiler verelim.

tecrübeli bir izmir yerinde halı yıkama firması olarak yerinde halı yıkama yaparken öncelikle kullanılan makina endüstriyel ve kaliteli olmalı diyoruz. yüksek watt gücüne sahip güçlü emiş özelliği bulunan makinalar yerinde halı yıkamada iyi bir temizliğin olmazsa olmazı. evlerde bulunan halı yıkama makinalarının bu verimi sağlaması mümkün olmadığı bilinmelidir. çünkü evde kullanılan makinaların emiş gücü halı üzerindeki kirleri çekme konusunda endüstriyel makinalar kadar başarılı değildir.

yerinde halı yıkama konusunda diğer önemli husus kullanılan deterjanın seçimi oldukça önemlidir. halıların içindeki mikrop ve akar denilen bakterileri dezenfekte edebilecek kapasitede olması sağlık ve hijyen için oldukça önemlidir. halı yıkama için üretilmiş bu şampuanlar halı hav arası denilen tüy diplerindeki mikropları ve akarları bir çember gibi sararak yüzeye çıkaracak size yalnızca güçlü bir şekilde kirlenmiş suyu çektirmek kalacaktır. bu anlamda markette satılan deterjanlar ile halı yıkamanın tam olarak kaliteli bir halı yıkama olmadığı bilinmelidir.

yerinde halı yıkama konusunda diğer önemli bir husus halıların mümkün olduğunca kurutulmasıdır. yıkama sonrası halıların nemli kalması haliyle olacaktır ama tamamen su içinde olması yerine hafif nemli olacak şekilde bırakılırsa çabuk kuruyacağı için kullanıma daha çabuk hazır olacaktır.

izmir yerinde halı yıkama ile ilgili önemli hususları paylaşmaya çalıştık. eğer bir işyeriniz varsa ve yerinden kaldıramayacağınız halılarınızı yıkatmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçmeniz yeterli. izmir yerinde halı yıkama konusunda yıllarca hizmet vermiş ve hizmet vermeye devam eden firmamız bravo halı yıkama olarak hizmetinize hazır olduğumuzu belirtmekten gurur duyarız. macera aramayın strese girmeyin bizi arayın gelip halılarınızı tertemiz yıkayıp teslim edelim. sağlıklı ve güzel günlerde buluşmak dileğiyle...

hemen ara
facebook sayfamız
whatsapp sipariş