Tül Perde Yıkama

Ana Sayfa | Tül Perde Yıkama

Tül Perde Yıkama

21 Nisan 2018 Cumartesi
1622

TÜL PERDELER İÇİN
1. Piyasadaki deterjanların büyük çoğunluğu, ağartıcı maddeler içerdiği için yıkamada kesinlikle kullanılmamalıdır.
2. Yıkama konusunda deneyimli kişiler tarafından yapılmasını tavsiye ediyoruz.
3. Yıkama, deforme edilmeden yapılmalı, santrifüj veya sıkma yapılmamalıdır.
4. Tüller nemli asılarak ütü ihtiyacı minimuma indirilmelidir.
5. Tüllerde, ütüleme çok dikkatli yapılmalı, kırışıkların açılıp tülün deforme olmasına sebep olunmamalıdır. Bu tüllerde mümkünse hiç ütü kullanılmadan, tül kendiliğinden kuruduktan sonra asılmalıdır.
6. Organza ve 20 denye olarak üretilen tüllerde, ütü yapılırken, buhar ayarı çok iyi kontrol edilmeli ve ılık olarak ütülenmelidir.

KUMAŞ PERDELER İÇİN
1. Kumaşlarda makine yada elde yıkama yapılmamalı, kumaş kesinlikle kuru temizlemeye gönderilmelidir.
2. Baskı kumaşlarda makinede yıkama yapıldığı taktirde renklerin canlılığını kaybetmemesi için ağartıcı içeren normal deterjanlar kulanılmamalıdır.
3. Kumaş üzerine dökülen sıvılara, emici bir kağıt veya yumuşak bezle en kısa zamanda müdahale edilmelidir. Temizlemede deterjan, renkli sabun, arap sabunu ve leke sökücü maddeler kesinlikle kullanılmamalı.
4. Kurutma işlemi direkt güneşte veya yüksek ısılı ütüyle yapılmamalı.


STOR PERDE TEMİZLİĞİ
Evinizde alınan stor perdeleriniz fabrikamızdaki ünitemize yerleştirilir ve temizleme işlemine başlanır. Stor perdelerinize Bravo halı yıkamanın 5 yılda geliştirdiği birkaç yöntem uygulanır. Bu yöntem stor perde renk atması veya blackout perde de geri dönüşü olmayan filmin erimesi engellenmiş olur.


PERDE TEMİZLİĞİ
Firmamız perde temizliği hizmeti vermektedir. Ancak size önereceğimiz konusunda uzman temizlik firmamız, evinizden perdelerinizi sökerek ve tekrar yerine montajını yaparak garantili bir şekilde perdelerinizi teslim eder.

hemen ara
facebook sayfamız
whatsapp sipariş